5% הנחה לרוכשים דרך האתר! • שילוח מאובטח חינםיצירת קשר • התקשרו אלינו: 03-5035553

 
אין מוצרים בסל הקניות שלך
סגור
חיפוש
Filters

באיזה יד שמים טבעת אירוסין?

יום רביעי 20 דצמבר 2017

מיקום הטבעת בראי ההיסטוריה

המגמות של מיקום טבעות אירוסין הן תלויות מקום וזמן. במדינות רבות בעולם המערבי מעדיפים מאז ועד היום למקם את טבעת האירוסין בקמיצת יד שמאל. השיקול מאחורי ההצבה הזו מעניין: האמונה שיש וריד שמחבר בין האצבע הזו לבין הלב. לכן ענידת הטבעת, על פי האמונה, יכולה להביא לאהבה גדולה וממושכת.

באיזה יד שמים טבעת אירוסין?

בישראל, רבים מטקסי החתונה בוחרים לענוד את הטבעת ביד ימין – על האצבע המורה למעשה – ועם תום טקס החופה להעביר אותה לקמיצה השמאלית. למרות זאת, משיקולי נוחות נשים רבות בישראל ובעולם בוחרות למקם את הטבעת דווקא בקמיצה של היד הימנית. זה נפוץ במיוחד כאשר יש ביד שמאל טבעת נישואין (סוגיה שמצריכה דיון נפרד).

חשוב להזכיר שבכל מקרה אין שום השפעה על מיקום הטבעת מבחינה הלכתית, כשהשיקולים הם של נוחות ואסתטיקה בלבד.

הגודל כן קובע

על פניו, לא אמור להיות הבדל טכני במיקום של טבעת האירוסין בכל אחת מהידיים. בפועל, ההבדל הזה עשוי להיות קיים גם קיים. הנתונים מראים שאצל מרבית האנשים מידת האצבע ביד ימין גדולה מאשר המידה באצבע המקבילה בצד שמאל.

זה לא אומר שצריך לבחור מראש בגודל מסוים, כי טבעות בעיצוב אישי יכולות להיות למעשה בכל גודל. הנקודה החשובה היא שיש לבצע את ההתאמה לאחר שכבר יודעים פחות או יותר היכן הטבעת יכולה להיות ממוקמת.

אז איך מתחילים?

הצעד החשוב הראשון בדרך לטבעת האירוסין הוא ההחלטה להעניק אותה, יחד עם תכנון נסיבות הצעת נישואין. לאחר שעושים את זה ויוצאים לדרך, האתגר העיקרי הוא למצוא מקום בו כדאי יהיה לרכוש את הטבעת.

דני יוסף – יהלומן ומעצב תכשיטים וטבעות אירוסין בעל ניסיון רב שנים – ישמח ללוות אתכם. הוא מעצב את הטבעות בהתאם לרצונות הלקוחות, תוך התאמה לשיקולים אסתטיים וגם לאצבע ספציפית, כולל שיבוץ יהלומים לפי בחירה. בדרך לבחירה המושכלת היא מעניק ללקוחות יחס אישי וסיוע בקבלת ההחלטה.

 

חשוב לדעת
התכשיטים מעוצבים, מיוצרים ומשובצים על ידינו. על כן, לקוחותינו נהנים מהוזלת מחיר משמעותית ואף מאפשרויות גמישות יותר בעיצוב התכשיט 

את כל הפריטים המוצגים באתר ניתן להזמין בזהב צהוב, לבן ואדום  

ניתן להזמין כל תכשיט בקולקצייה, בטוהר זהב 18K בתוספת מחיר

ניתן להזמין תכשיטי פלטינה

ניתן להמיר זהב ישן בחדש במחיר הוגן

שינוי מידת הטבעת (הגדלה ,הקטנה) ללא עלות נוספת

בכל טבעות האירוסין ניתן לשבץ יהלום מרכזי באיכות נמוכה יותר להוזלת מחיר. או להיפך! 

אריזת מתנה מהודרת לכל תכשיט.

שילוח מאובטח עד הבית - חינם !

 

תעודה גמולוגית ממכון בינלאומי לכל תכשיט יהלומים שעלותו מעל 2000 ש"ח.