5% הנחה לרוכשים דרך האתר! • שילוח מאובטח חינםיצירת קשר • התקשרו אלינו: 03-5035553

 
אין מוצרים בסל הקניות שלך
סגור
חיפוש
Filters

איפה לקנות טבעת אירוסין?

יום רביעי 20 דצמבר 2017

האפשרות הראשונה: חנות תכשיטים

המקום הראשון בו ניתן למצוא טבעות מכל סוג, כולל טבעות אירוסין, הוא חנויות התכשיטים למיניהן. בכל עיר בישראל תוכלו למצוא היצע רחב של חנויות תכשיטים, שמציעות דגמים שונים. בצד החיובי אפשר לטעון שבהרבה מקרים רכישת טבעות אירוסין מהדגמים הקיימים של חנויות התכשיטים תהיה זולה יותר מכל דרך אחרת.

הבעיה העיקרית נוגעת לבחירה של אותה טבעת קיימת, מתצוגה או מקטלוג. בוחרים כאן במוצר קיים, שלכן יהיה ייחודי פחות. בנוסף לכך קשה להתאים את הטבעות המוכנות באופן מלא לרצונות של הכלה המיועדת או אפילו לאלמנטים טכניים שונים. לכן לדעתנו כדאי לשמור את חנויות התכשיטים למקרים בהם רוכשים תכשיטים "סטנדרטיים" יחסית.

האפשרות המומלצת: פנייה למעצב

יהלומנים ומעצבי תכשיטים הם הבחירה המקובלת וגם המומלצת במקרה של טבעות אירוסין. לא קשה להבין מדוע. קודם כל, ואולי מעל הכל, אנשי מקצוע אלה יוכלו לעשות הכל כדי ליצור טבעת ייחודית. הטבעת תוכל לעמוד בכל הדרישות ולהיות מותאמת באופן מלא לרצונות של האישה, לאופי שלה ולהעדפות האסתטיות. הגבר כבר עשוי לדעת בשלב הזה של היחסים ביניהם את התשובות לשאלות האלה, כשיש נשים שמראש "רומזות" למה הן מצפות מטבעת האירוסין שהן תקבלנה בעתיד. אם הגבר לא יודע, הוא יוכל לנסות לערוך "מחקר" באמצעות תשאול אנשים אחרים הקרובים לבת הזוג שלו.

העיצוב האישי, על כל פנים, מאפשר לשלוט על כל האלמנטים המרכיבים את הטבעת - בין אם משקל היהלומים ומספרם (בחירה מקובלת היא ביהלום מרכזי גדול לצד יהלומי צד קטנים יותר), סוג הזהב ואבני החן, עיצוב הטבעת וכמובן שגם הגודל כולל. יש כאן שליטה על כל פריט ורכיב בטבעת. חבל שלא לנצל זאת כדי ליצור טבעת שתהיה מושלמת עבור מי שמקבלת אותה.

איפה לקנות טבעת אירוסין?

דני יוסף הוא יהלומן ומעצב תכשיטים שלוקח עיצוב טבעות אירוסין לרמת האמנות הגבוהה ביותר. הוא מעניק יחס אישי ומסייע בבחירת היהלומים ובעיצוב הטבעת הכולל, תוך שמירה על רמת מחירים אטרקטיבית.

חשוב לדעת
התכשיטים מעוצבים, מיוצרים ומשובצים על ידינו. על כן, לקוחותינו נהנים מהוזלת מחיר משמעותית ואף מאפשרויות גמישות יותר בעיצוב התכשיט 

את כל הפריטים המוצגים באתר ניתן להזמין בזהב צהוב, לבן ואדום  

ניתן להזמין כל תכשיט בקולקצייה, בטוהר זהב 18K בתוספת מחיר

ניתן להזמין תכשיטי פלטינה

ניתן להמיר זהב ישן בחדש במחיר הוגן

שינוי מידת הטבעת (הגדלה ,הקטנה) ללא עלות נוספת

בכל טבעות האירוסין ניתן לשבץ יהלום מרכזי באיכות נמוכה יותר להוזלת מחיר. או להיפך! 

אריזת מתנה מהודרת לכל תכשיט.

שילוח מאובטח עד הבית - חינם !

 

תעודה גמולוגית ממכון בינלאומי לכל תכשיט יהלומים שעלותו מעל 2000 ש"ח.